Murat Boz & Ebru Gündeş

Magazin kulisleri Aslı Enver'le Murat Boz'un Sevgililer Günü'nden hemen önce yollarını ayırdığı dedikodusuyla çalkalanıyor. Aþk haberlerinin ardýndan Murat Boz'un sevgilisi Aslý Enver'den ayrýlmasý flaþ bir geliþme olarak manþetlere düþtü. Sevgilisi Aslı Enver ile barıştıktan sonra arkadaşları ile yine gecelere akan Murat Boz tehlikeli hareketlerine devam ediyor. Muhabirlerin üzerine yürüyen güvenlik görevlileri 'Burada çekim yapamazsýnýz' diye uyarýda bulunurken, arkada Murat Boz'un þoförü olanlarý izlemekte.
Kısa süre önce Survivor” ekibinin yanına, Dominik'e giden Murat Boz'un bu seyahati ayrılık dedikodularını da beraberinde getirdi. Özel hayatından da sık sık paylaşımlarda bulunan başarılı şarkıcı Murat Boz, son yaptığı paylaşımla yine gündeme bomba gibi oturdu. Geçen hafta Murat Boz ve eser yenenler, Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yakalanmıştı. Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Eser Yenenler'in evinde Murat Boz'la eğlendiği gerekçesiyle magazin gündemine bomba gibi düşen Candan hakkını yediklerini söyleyerek Benim için talihsizlikti.

Son olarak ünlü popçu Soner Sarıkabadayı'yla erkek erkeğe gecelere akan Murat Boz'un sosyal medya paylaşımı heyecan yarattı. Bunun nedeni ise Aslý Enver'in Murat Boz ile olan fotoðraflarýný Instagram hesabýndan kaldýrmamasý. Ancak Athena grubundan Gökhan Özoğuz'un Murat Boz'un evet oyunu açıklaması üzerine programda İzmir Marşı'nı söylediği iddiası doğru değil.
BAHAR CANDAN, MURAT BOZ ÝLE GÖRÜÞMESÝNÝ DOÐRULADI Geride býraktýðýmýz akþam Eser Yenenler'in evinden sabaha doðru ayrýlan ve ayný evde Murat Boz'la vakit geçirdikleri þeklinde haberlere konu olan Ýþte Benim Stilim yarýþmacýlarý Candan kardeþlerden Bahar Candan, Rýza Esendemir'in radyo programýnda açýklamalarda bulundu. Murat Boz'un babası oğlunun futbolcu olmasını isterken annesi oğlundaki yeteneği fark etmiş ve onu müziğe yönlendirerek İstanbul'a, Güzel Sanatlar Lisesi'ne göndermiştir.
Murat Boz, 24 Ocak'ta Twitter hesabından yayınladığı videoyla referandumda evet oyu kullanacağını açıklamıştı. Hürriyet'in haberine göre, Aslı Enver ve Murat Boz 1.5 yıllık ilişkilerini kısa süre önce noktalamış, Boz'un Eser Yenenler'in villasında kaçamak yaptığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. murat boz numarası geçtiğimiz günlerde çapkınlık turunda yakalanmış ve Aslı Enver'in bu olay yüzünden ayrıldığı ifade edilmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *